Teknoloji

BMW’den Mini Elektrikli Bisikletler Bu Yıl Daha Sonra Gelebilir

Otomobil üreticileri, son yıllarda elektrikli bisikletleri piyasaya sürme yarışında birbirlerini eziyor. Örneğin geçen ay, audiVe fantezi elektrikli bisiklet için ortaklık kurmuştu. Şimdi dev otomobil üreticisi BMW,fransız bisiklet üreticisi Angell Mobility ile Anlaşmailan edildi.

Elektrikli otomobillerin ardından büyük bir ivme kazanan elektrikli bisikletler birçok büyük markanın ilgisini çekse de markalar genellikle bu üretimi kendi bünyelerinde yapmıyor. Bunun yerine, esas olarak mevcut bisiklet üreticileriyle ortaklıklar kurar. Bunun son örneği BMW’ydi.

BMW, Small markası altında elektrikli bisiklet pazarına girebilir

BMW, küçük markaŞimdi, Küçük marka elektrikli bisikletlerin nasıl görüneceğini gösteren bir veya daha fazla elektrikli bisikleti piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Maalesef görüntü yok.

Ayrıca Bisiklet Avrupa Buna göre; BMW’nin elektrikli bisikletleri, Bu yılın sonuna kadar hazır olabilir.

Elde edilen bilgilere göre; BMW’nin üzerinde anlaşmaya vardığı Angell Mobility, oldukça yeni bir şirket. Şimdi ise 3 yıl önce kurulan firma sektörde yeni. uygulama teması, dönüş sinyalleriVe hırsızlık önleme teknolojisiGörünüşe göre iki e-bisikletiyle adından söz ettirmeyi başarmış.

Bu girişim, otomobil devinin ilk girişimi değil. BMW, yüksek güçlü elektrikli bisikletlerin yanı sıra daha küçük elektrikli scooterlar ve hatta elektrikli kargo bisikletleri için konseptler geliştirdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu