Haber

Erdoğan görüntülü uyardı: Tarihe not düşmek adına uyarımızı yeniden konuşuyoruz

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin kümelenme toplantısında konuştu.

İşte Erdoğan’ın sözlerinden satır başları;

VATANDAŞIMIZIN GERÇEKLERİ ANLAMASI İÇİN AÇIKLAYALIM

Bakın gaz lambasındaki terörist kafalar ne diyor. Açıklamamıza gerek var mı? Ana muhalefet lideri şimdi terör örgütünü nasıl tanımlıyor, arkadaşlarını nasıl tanımlıyor? Yavru köpeğin muhalefeti nasıl tanımladığını görüyorsunuz. Bunları seçime kadar tek tek milletimize anlatacağız. Başka bir tedavisi yok. Anlatalım ki vatandaşlarımız bazı gerçekleri fark etsin. Yıllardır mecliste temsil edilmesine rağmen sırf bu nedenle meşruiyetini ortadan kaldıramayan bir parti var. CHP’nin kendisinin de aynı karanlık politikaya yönelmesi demokrasimiz adına endişe vericidir.

BÖYLE BİRİNİ DIŞARI ÇIKARMAKTAN NASIL ADIM ATARSINIZ?

Burada, Cudi’de terörle mücadeleyi en güçlü biçimde yürüten hükümetimiz olmuştur. Onları oradaki mezara gömdük. Bütün bunlara rağmen ana muhalefetin başı ne diyor, “Demirtaş suçsuz, çıkaracağız” diye… Böyle bir kişinin ülkemizden çıkarılması yönünde nasıl bir adım atabilirsiniz ki bu, Diyarbakır’da çocuklarımızın ölümü bir hukuk devletidir. Bu yüzden milletime karşı büyük bir sorumluluğum var. Tüm samimi çabalarımıza rağmen PKK ve YPG kanı ve silahı tercih etti. Terörle mücadelede ortaya koyduğumuz konsept değişikliği ile terörü sınırda değil kaynağında çözdük. TC için bu sorunlar artık sona ermiştir.

Kılıçdaroğlu’nun terör örgütlerine verdiği mesajlar;

AMA KANDİL VE PANSİLVA’YA BAHARI GETİRİYORLAR

Siyasette rekabet terör örgütlerine boncuk dağıtmak değil, ülke kadınının geleceği için hizmet ve proje üretmektir. Şimdi bahar gelecek diyenler bu zihniyetle sadece Kandile’ye, Pelsilvanya’ya; Ülkemize kin ve nefretle bakan bazı başkentlere bahar getiriyor.

“TARİHE BİR NOT YAZMAK İÇİN UYARILARIMIZI YİNE İFADE EDİYORUZ”

Onların baharı kara kıştan beladır. Tarihe not düşmek adına uyarımızı tekrarlıyoruz. Milletimizin önceki seçimlerde olduğu gibi 14 Mayıs’ta da doğru kararı vereceğine inancımız tamdır.

karliovahaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu