Haber

Eski Adalet Bakanı Gül oyunu Gaziantep’te kullandı

Eski Adalet Bakanı Gül oyunu Gaziantep’te kullandı

GAZİANTEP – Eski Adalet Bakanı ve AK Parti Gaziantep Milletvekili Abdulhamit Gül, Cumhurbaşkanlığı 2. Tur Seçimi için memleketi Gaziantep’te oy kullandı.

Türkiye, 13. Cumhurbaşkanlığı 2. Tur seçimi için bugün sandık başına gidiyor. Saat 08:00’de prestij ile başlayan oy verme işlemi saat 17:00’de sona erecek ve oy sayım süreci başlayacak. Türk siyasetinin önde gelen isimleri de kritik seçim için oy kullandı. Eski Adalet Bakanı ve AK Parti Gaziantep Milletvekili Abdulhamit Gül de memleketi Gaziantep’in Şehitkamil ilçesinde oyunu oynadı. Gül, oyunu Mahmut Hümayun Özhelvacı Ortaokulu’nda 1250 numaralı sandığa attı.

“Ülkemize ve demokrasimize hayırlı olsun”

Abdulhamit Gül, oy kullandıktan sonra seçimlerin hayırlı olmasını dileyerek, “Bugün oyumuzu kullandık. Ülkemize ve demokrasimize hayırlı olsun. Sandık, demokrasinin şerefidir. Vatandaşlar sandığa yoğun bir şekilde sahip çıkıyor. ve demokrasi.Gaziantep’te şu an itibariyle huzurlu bir seçim başladı.Yetki ne derlerse milletimiz hakkındadır.Ne söylerlerse en doğru kararı onlar verirler.Bugünkü seçim 14 Mayıs’tan itibaren hızlı bir şekilde sonuçlanacak.Çünkü sadece Cumhurbaşkanlığı Seçim yapılacak.Akşam çok geç olmadan sonuçlar alınacak.Ondan sonra durmak yok, devam edin, Türkiye’nin Asrı için ne yapacaksak, büyük bir şevk ve özveri ile işlerimizi yapacağız. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu