Teknoloji

HONOR Türkiye Yeni Cihazlarını Tanıttı ve Gelecek Planlarını Açıkladı

ONUR Türkiye, Raffles İstanbul’da düzenlenen etkinlikte katılımcılara yeni HONOR X9A, Magic serisini, genel sanat setlerini ve marka teknolojisini tanıtarak geleceğe yönelik yatırımları ve planlarından bahsetti.

HONOR Türkiye Ülke Müdürü Jeffrey SunjingfeiEtkinlikte HONOR Türkiye Kurumsal Bağlantılar ve Halkla İlişkiler Müdürü Çınar Turhan ve HONOR Türkiye Eğitim Müdürü Kadir Çolpan markanın misyonu, stratejileri ve büyüme hedefleri hakkında bilgi verdiler.

HONOR Türkiye Ülke Müdürü Jeffrey Sunjingfei; “Daha 2,5 yıl önce bağımsızlığını kazanan bir marka olarak, dünya çapında çok hızlı bir şekilde büyümeye devam ediyoruz. Kullanıcılara sunduğumuz yeni çalışmalara olan yoğun talep doğru yolda olduğumuzu gösteriyor. Global pazarda yakaladığımız bu başarıyı Türkiye pazarında da devam ettirmek arzusundayız. Türkiye pazarındaki model sayımızı her geçen gün çeşitlendirerek 3 yılda pazar payımızı önemli ölçüde artırmayı ve Türkiye’de en çok tercih edilen 3 marka arasında yer almayı hedefliyoruz.”söz konusu.

HONOR ekosistemi ile ilgili pek çok çalışmanın yer aldığı etkinlikte, üst düzey eser seti ile ilgili Magic serisi de katılımcılar tarafından yoğun ilgi gördü. aktivite alanında HONOR Magic 5 incelemesiBirazdan sizlerle paylaşacağız.

180 Günlük Ücretsiz Değiştirme Garantisi

Etkinlikte; Firmanın yeni modellerinden biri olan HONOR X9a’nın sağlamlığı da vurgulandı. HONOR Türkiye Kurumsal Bağlantı ve Halkla İlişkiler Müdürü Çınar Turhan, X9a’nın ekran dayanıklılığını tüm konukların önünde düşme testinde gösterdi. HONOR’un Xi’an laboratuvarında geliştirilen X9a, ekran basma testi, düşürme testi, yazılım kararlılık testi gibi 20’den fazla kalite testinden geçmiş bir model. HONOR, tüm bu testlerden başarıyla geçen X9a kalitesine olan inancıyla. 14 Mayıs 2023kadar alınan cihazlarda 180 gün ücretsiz ekran değiştirme garantisiteklifler.

Honor X9a incelemesineAşağıdan hızlıca ulaşabilirsiniz.

eldivanhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu