Teknoloji

Life is Strange’den Gelen Yeni Oyun Geliştirici NOD EKİBİ OLMAYIN! Paylaşılan İlk Görsel

 
Hikaye tabanlı ve seçim odaklı oyun serisi Life is Strange and Life is Strange 2 geliştiricisi DON’T NOD, geçtiğimiz günlerde bir Twitter gönderisinde yeni geliştirdikleri oyunun ekran görüntüsünü paylaştı. Yeni geliştirilen hikaye odaklı yapım için Montréal ekibine yeni yetenekler arandığı da yapılan paylaşımda belirtiliyor.
 
Yeni Twitter paylaşımıyla birlikte oyunla ilgili ilk görsel geldi
 
 
 
DON’T NOD grubunun geçtiğimiz günlerde geliştirdiği hikaye odaklı oyun için ilk görsel paylaşıldı. Paylaşılan bu görsel Twitter üzerinden geldi. Twitter gönderisinde şöyle yazıyor: “SAKIN BAŞLAMAYIN İşte Montreal’in şu anda geliştirmekte olduğu projeye küçük bir bakış. Bu görüntü sizi çocukluğunuza geri götürüyor mu? Bu yeni hikaye odaklı için Montreal’deki ekibimize katılacak yetenekler arıyoruz. Tüm açık pozisyonlarımıza buradan göz atın. ”
 
Yeni geliştirilen proje Life is Strange serisi ile ilgili olmayacak. DON’T NOD CEO’su Oskar Guilbert, Mayıs 2021’de IGN’ye “Yeni projemiz Life is Strange serisinin bir parçası olmayacak” dedi.
 
Guilbert ayrıca şunları söyledi: “Asla asla deme. Şimdilik ileriye bakıyoruz ve kendi orijinal IP’mizi oluşturmak istiyoruz. Tek yapmak istediğimiz bu.”
 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu