Teknoloji

Yeni Yılı Pokémon UNITE ile kutlayın

Dünya çapında 100 milyondan fazla indirme ile Pokémon UNITE, yeni yıl için heyecan dolu. Oyun içi güncellemelerle yeni etkinlikler, ünlü Pokémon Dragapult’un çıkışı, 13. Çağ çabası ve çok daha fazlası ile yeni yıl kutlamaları başlasın!

Dragapult Yakında Pokémon UNITE’a Geliyor

Bugüne kadar bir sır olarak kalan Pokémon Dragapult, 29 Aralık 2022 itibarıyla Pokémon UNITE ekibine dahil edilecek. Unite Move ile Destroy Strike, rakiplerine saldırmak için Dreepys’i fırlatır.

Ancak yeni yıl kutlamalarında çalışmalarına devam etmek isteyenler Buzzwole liderliğindeki Kırmızı Takım’a veya Cinderace liderliğindeki Mavi Takım’a 26 Aralık 2022 ortaları ve 6 Şubat 2023 tarihlerinde öfke maçlarında oynayarak ve kazanarak katılabilirler. kadrolarına puan.

Battle Pass 13. Dönemle Harika Şekilde Olun

Eğitmenler, 26 Aralık 2022 ortası ile 3 Mart 2023 arasında geçerli olacak olan Effort Ticket 13. Dönem boyunca harika kahraman temalı ödüller alabilirler. Ödüllerin arasında Dark Hero Shape: Buzzwole ve Dark Hero Set Trainer moda öğeleri öne çıkıyor. Oyun içi mağazada diğer Pokémonlar için yeni Holojiler de mevcuttur. Ayrıca Effort Ticket 13. Dönem’de eğitmenleri kahraman temalı yeni etkinlikler bekliyor. Kaçırmamak için oyun içi haberleri takip etmeyi unutmayın!

Battle Pass Sezon 12’de 70. ve 120. Seviyelerde Aurora Setleri almak için haftalık çaba görevlerinizi 26 Aralık 2022’ye kadar tamamlayabilirsiniz.

Urshifu Artık Pokémon UNITE’da Mevcut

Çok taraflı bir Pokémon olan Urshifu ile iki farklı oyun seçeneği ile sahaya çıkıyor. Kubfu, Ruthless Strike hareketini öğrenirken, Kubfu One Strike Style, Urshifu’ya dönüşerek yıkıcı tek atışlar sunar. Ancak Waterfall Strikes hareketini öğrenirseniz Kubfu, arka arkaya vuruşlar gerçekleştiren Rapid Strike Style Urshifu’ya dönüşür.

Yeni Yılla Birlikte Gelen Yeni İkramlar ve Eşyalar

Yılbaşı kutlamalarıyla birlikte Pokémon UNITE’a iki yeni öğe geliyor. Bunlardan biri, Pokémon’unuzun temel saldırı hızını üç temel şarjdan sonra kısaca artıran Radyasyon Ateş Eşarpıdır; bir diğeri ise baskın temelli temel saldırılar tarafından verilen belirli bir miktarda hasarı eşitleyen ve HP’yi yenileyen Absorbent Crown’dur.

Yeni yılda hediye vermeyi de unutmayan Pokémon UNITE, çeşitli ödüller ve oyun içi hediyelerle renk katıyor. 24 Aralık 2022 ile 2 Ocak 2023 tarihleri ​​arasında her gün oyuna giriş yaparak 7 günlük sınırlı lisans özel ikramlarına sahip olabilirsiniz. Ancak 23 Aralık 2022 ile 1 Ocak 2023 tarihleri ​​arasında oyuna giriş yaparak çeşitli ikramlara sahip olabileceğiniz Yeni Yıl çarkını çevirebilirsiniz. Tüm bu ikramların yanı sıra 26 Aralık – 1 Şubat tarihleri ​​arasında toplam 7 gün oyuna giriş yaparak Unite lisansı ile kiralık Holo suit sahibi olabilirsiniz.

Bu yüzden tüm bu heyecan verici etkinlikleri ve hediyeleri kaçırmayın, hızlı bir şekilde Pokémon UNITE’a atlayın ve güncellemelerin tadını çıkarırken yeni yıl heyecanının tadını çıkarın!

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu