Haber

Zafer Partisi’nden Kılıçdaroğlu’na tepki! Seçim bitti, ortaklık bozuldu…

CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, bir ay içindeki ikinci seçimi kaybetmesinin ardından yaptığı açıklamayla istifa etmeden birkaç teşekkürle kameralardan ayrıldı. Bunun üzerine Ümit Özdağ’ın cephesinden bir açıklama geldi.

Zafer Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sevda Gül Tunçer, masada oy kullanmayan ortakların aksi yönde katkı sağlasa da gördükleri muameleden memnun olmadıklarını belirtti.

KILIÇDAORĞLU ÖZDAĞ’A VERDİ

Dün itibarıyla son 1 aydaki ikinci seçimini kaybeden Kemal Kılıçdaroğlu, kısa açıklamasının bir bölümünü teşekküre ayırdı.

Masadaki bazı ortaklarına ve seçmenine teşekkür ederek, soru almadan salonu terk etti.

ZAFER PARTİSİNDEN TEPKİ

Kemal Kılıçdaroğlu’nun Zafer Partisi’ne teşekkür etmemesi ve 40’a yakın milletvekili kaybeden küçük ortaklarına teşekkür etmesine rağmen daha fazla oy alan Ümit Özdağ’dan şikayetçi olan Tunçer, konuyla ilgili şunları söyledi:

“Partimiz sizlerin yüzdesine diğer 4 partiden daha fazla katkıda bulunmuş, seçmene yeniden umut aşılayarak seçmenin sandığa olan molasını azaltmıştır.

Ancak konuşmanızda sadece Zafer Partisi’ne teşekkür etmediğinizi düşünüyorum. İyi şanlar.”

Ümit Özdağ ise seçim sonrası tweet’iyle Kemal Kılıçdaroğlu’nun kendisini masaya zamanında davet etmediğine dikkat çekti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu