Haber

Bu sözler çok su kaldırır! Başkan Çebi’nin canlı yayında kullandığı ifadeler yemek yemek gibi değil.

Depremzedelere destek olmayı amaçlayan Beşiktaş Jimnastik Kulübü, “Seni Bırakmayacağım Türkiye” kampanyası için bugün bir basın toplantısı düzenledi. Kulüp başkanı Ahmet Işık Çebi, toplantıda çarpıcı açıklamalarda bulundu. Çebi, Onur Bulut’un transferi nedeniyle Kayserispor ile gerilimi artıracak ifadeler kullandı.

NE OLDU?

Siyah-Beyazlılar, Kayserispor’dan Onur Bulut’u 1 milyon Euro bonservis bedeli karşılığında transfer ederken, Sarı-Kırmızılı kulüp davayı Uyuşmazlık Çözüm Kurulu’na taşıdı. Kayserispor, Beşiktaş’ın gönderdiği parayı geri göndererek transferin hukuka aykırı olduğunu açıkladı.

Çebi’nin açıklamalarından satırbaşları:

“Onur Bulut’un transferi bizim için normal, etik bir transferden başka bir şey değil. Kayserispor yöneticileri haklı olduğunu düşünüyorsa gidecekleri makamlar belli. Gereksiz yere konuşmayı doğru bulmuyorum.”

“KENDİ ÇEKLERİNİ ALMASINA İZİN VERİN”

“Bırakın kendilerini toplasınlar, burası Beşiktaş. Bir futbolcu size 1 milyon Euro’ya mal oluyorsa ve bunun için bir kağıt imzalıyorsa ona saygı duymak zorundasınız. Bir şekilde bir odaya tuzak kurması yakışmaz. .”

“ÖNCE BABA OLACAKSINIZ VE BABA OLMAYI BAŞARILI OLACAKSINIZ”

“Yönetim ve başkanlık, baba ve ağabey olmayı gerektirir. Çalışan bir çocuğun hakkını çiğnemek ahlaki değildir. Önce ağabey ve baba olabileceksiniz. Sonra yönetici olabileceksiniz.”

kurtunhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu